Futbolowa

sobota, 27 marca 2010

FOOTBALL GIRL / FUTBOLOWA

Nick postcrossing.com: Football Girl

Nick postcrossing.com.pl: Futbolowa

Preferencje kartek:
Przede wszystkim stadiony i kartki sportowe, ale lubię też wszelakie widoki miast z uliczkami, zabytkami, zamkami, jakimiś szczególnymi miejscami. Lubię poznawać to, czego mogłabym nigdy nie zobaczyć na własne oczy.

Strona www/blog:
Moja_Samotnia - strona prywatna, poświęcona głównie mojej twórczości literackiej;
Where is the Postman? - blog pełen pocztówek;

Data urodzin:
31/01/1988

E-mail:
panna-nikt@o2.pl

O sobie:
Uczę się w dwóch szkołach, aby mówić o sobie na finiszu „animator kultury” i „specjalista ds. reklamy”. Pracuję w kinie i pomagam w agencji poligraficzno-reklamowej. Mam 22 lata, jestem typowym Wodnikiem, a głowę mam tak zapchaną pomysłami, że mogłabym spokojnie podbijać świat, gdybym tylko... nie była tak leniwa :)
Całe moje życie opieram na pasjach, zainteresowaniach i sprawach, które dają mi wiele radości i przyjemności. Kocham sport (z piłką nożną i żużlem na czele), maniakalnie słucham muzyki wszelakiej (od rocka, przez reggae, po punk i blues), godzinami oglądam wytwory kinematografii (zwłaszcza europejskiej) i nieustannie tworzę (literatura, sztuka użytkowa, fotografia, grafika, a ostatnio także rysunek). Kocham też te moje pocztówki, które otwierają mnie na nieznany świat. Bez nich, moje życie byłoby zdecydowanie uboższe!

Miasto:
„Święta” Częstochowa

Pozdrawiam i zachęcam pozostałych do wypełniania kwestionariusza :)

2 komentarze:

Anonimowy pisze...

no pięknie nasz Futbolku. za chwilkę dodam swoje, dla odwagi innych :-*

ebcia pisze...

studiuję animację ^^ (chociaż w sumie bardziej z przypadku xD )

Prześlij komentarz